TurkNet ADSL Facebook Sayfası TurkNet ADSL Twitter Sayfası
0850 288 80 80
TurkNet ADSL + TELEFON

TurkNet Hayatınızı Kolaylaştırır


TurkNet’te iletişim hizmetlerinizi paket olarak, tek fiyata alır, tek faturada ödersiniz. Telefonla ayrı, internetle ayrı uğraşmazsınız. Tek kontağınız olur. Böylece hem zamanınız hem de paranız size kalır.

TurkNet Cebinizi Düşünür


TurkNet kampanyaları ev telefonu ve internet için ödediğiniz toplam faturayı düşürmeye, aile bütçenize katkı sağlamaya odaklanır. Sizin için en iyi çözümü, sabit fiyat garantisi ile en uygun fiyata sunar. Temel iletişim ihtiyaçlarınız olan Internet ve telefona daha fazla ödemezsiniz.

TurkNet’li Olmak Zahmetsizdir


Sektördeki düzenlemeler neticesinde artık yerinizden bile kalkmadan TurkNet’li olabilirsiniz.  Internet ve telefon hizmetlerini ister halihazırda başka operatör üzerinden kullanıyor olun, ister yeni bağlatacak olun, hiç fark etmez; TurkNet’li olmak kolaydır. TurkNet gerekli evrakları adresinize yollar, sizden onayınızı alarak, gerekli olan tüm işlemleri sizin adınıza, en kısa sürede halleder. Size düşen sadece, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetten yararlanmak olur.  

TurkNet Hizmetlerini Kendi Altyapısı Üzerinden Sunar


Ülkemizde evlerimize gelen hatlar yerleşik operatöre aittir. TurkNet bu hatları yerleşik operatörden kiralar. İnternet ve Telefon hizmetlerinde, hizmet kalitesini etkileyen en önemli parametre, güçlü bir altyapı ve bu altyapının iyi yönetilmesidir. TurkNet kendi kurup yönettiği ve sürekli olarak izlediği altyapısı ile kullanıcılarına, sorunsuz hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

TurkNet Her Zaman Sizinle


TurkNet’te hizmet sunumu hayatınızı kolaylastırmak ve size tasarruf sağlamak üzerine kurulmuştur. TurkNet sizi düşünür, sizi dinler. Bu nedenle bize ulaşmanız kolaydır.  
TurkNet’e;

Ayrıca  Online İşlem Merkezi’mizden hizmet internet ve telefon kullanım detaylarınıza, kota bilginize,  faturalarınıza ulaşır, fatura ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz

 

Siz de TurkNet’li olun, daha az ödeyip, avantajlarımızdan yararlanın.